подяка

Накриття, перекриття тентами малих і великих спортивних майданчиків. Виготовлення на основі металевих і тентових ангарів.

У розділі представлені варіанти виробництва і будівництва критих спортивних споруд, один з наших основних напрямків це проектування, перекриття:

right-arrow майданчики для пляжного волейболу

right-arrow майданчики для великого тенісу

right-arrow майданчики для волейболу

right-arrow майданчики для спорту

right-arrow майданчики для футболу

right-arrow Кінний манеж - будівля для верхової їзди, проведення змагань або об'їжджування коней.

інші види великих спортивних майданчиків

Футбольний майданчик м.Івано-Франківськ, с. Загвіздя

Футбольний майданчик м.Івано-Франківськ, с. Загвіздя

Наші останні роботи

veliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchikiveliki-sportivni-majdanchiki

Накриття, перекриття спортивного майданчика «під ключ» - це наша робота. Залежно від цільового призначення, умов місцевості, рівня фінансового забезпечення, ми запропонуємо Вам оптимальне комплексне рішення, яке максимально відповідає вимогам, що пред'являються до споруд спортивної інфраструктури. Це може бути компактний майданчик у вас у дворі, шкільний стадіон, тенісний корт, майданчик для міні-футболу.

 

При тентуванні майданчиків ми використовуємо тільки якісні і сертифіковані матеріали і обладнання Європейських та вітчизняних виробників, а також беремо на себе відповідальність по обслуговуванню і ремонту наших об'єктів.