подяка

Завіси ПВХ, Штори для альтанок, ресторанів та літніх майданчиків, плівка ПВХ для басейнів тощо...

Плівка пвх для басейнів >>

 


 

P1441111ПЛАСТИКОВІ СМУГОВІ/СТРІЧКОВІ ЗАВІСИ ПВХ - ПЕРЕВАГИ:

 

   - Використовуючи смугові завіси пвх, Ви знижуєте втрати тепла або холоду до 50% (що, зрештою, означає економію електроенергії);
   - Монтаж пластикової завіси дуже швидкий, що дозволяє застосовувати її дуже гнучко;
   - Вартість стрічкової завіси порівняно низька, що робить її одні з кращих засобів термозахисту прорізів по поєднанню ціна/якість;

 

Розрахунок економічної ефективності використання ПВХ завіс показує, що термін їх окупності складає від 2-х місяців до півроку!

 

На багатьох заміських ділянках майже завжди є відкриті приміщення, як прибудованими до будинків (веранди), так і окремо стоять (альтанки, навіси). Такі приміщення є улюбленими місцями відпочинку на природі.

zavicyzavicyzavicyzavicy

Як зроблені ПВХ Штори

Захисні штори з ПВХ зроблені з міцної еластичної прозорої плівки товщиною 0.7 мм Повна прозорість штор дозволяє залишатися в оточенні природи і в той же час перебувати в повністю захищеному просторі з круговим оглядом. Візуально прозора штора виглядає дуже стильно.

 

При виготовленні штор можна вставити блискавці для проходу. Зазвичай вшиваються Блискавки по двом сторонам секції шириною 80 – 90 см і висотою близько 2 метрів. Штори можна зробити комбінованими – наприклад, нижню частину виготовити з непрозорої тканини.

 

Можна виготовити будь-яку ширину штрихів штор, і поекспериментувати з колірними рішеннями. Після установки захисних штор з ПВХ можна повісити в отворах тюлеві штори, гардини, предмети інтер'єру – їм тепер не загрожує дощ, пил або сильні пориви вітру.

Встановлення прозорих, м'яких штор з ПВХ – це сучасне, зручне у всіх відносинах рішення, що дозволяє зберегти гарний настрій і зробити відпочинок комфортним.

Плівка пвх для басейнів

Плівка пвх для басейнів складається з двох шарів плівки армованих поліестеровою ниткою, оброблених анти грибкових складом і покритих спеціальним лаком, що захищає плівку від вигорання і атмосферних впливів. Плівки пвх для басейнів мають міжнародний сертифікат якості ISO 9002. Товщина матеріалу становить 1.5 мм. Гідроізоляція басейну плівкою ПВХ для басейну є найбільш економічним і швидким способом. Плівка пвх для басейнів зварюється або склеюється в попередньо відлитої бетонної чаші і закріплюється по периметру басейну монтажної смугою. Далі декорується периметр басейну і встановлюється устаткування. Плівка пвх для басейнів, переваги:

Плівка пвх для басейнів, переваги:

- мінімальні терміни монтажу;
- вирішуються відразу 2 завдання гідроізоляції та декорування чаші) ;
- проста в обслуговуванні та ремонті;
- легко замінюється.