подяка

>Тюбинг ,Надувні Санки,Ватрушка

Всі, хто надають послуги вантажоперевезень, знають, наскільки важливе збереження вантажу під час транспортування. Від ударів і переміщення по кузову вантаж захищають надійні кріплення і пристосування для фіксації, а від снігу, дощу, дорожньої пилу і цікавих очей – тенти і каркаси.

 

 

Тентування дуже популярне серед власників вантажних машин, і для цього є ряд об'єктивних причин:

 

   -   Тенти і каркаси дозволяють значно зменшити вагу кузова, який буде набагато легше, ніж металевий. Менше вага – менше витрата дизпалива, газу чи бензину, а значить, менша собівартість перевезення і більше прибуток. Якщо врахувати, що ціни на всі види палива зростають день у день і тенденції до їх зменшення не передбачається, то тентування стає дуже вигідним і економічно доцільним. До того, знижена собівартість дає можливість знизити ціну на послуги перевезень, щоб збільшити кількість клієнтів.

 

 -   Тенти і каркаси надають можливості мобільної реклами, яка має велику ефективність. Сам тент – це гарне місце для реклами, для нанесення логотипу, фірмового зображення, рекламного надпису чи номера телефону.

 

 -   Проблема всіх виробів з металу – корозія. Металевий кузов потребує періодичного оновлення покриття, фарбування та обробки антикорозійними засобами. У той же час з тентованим кузовом подібних проблем не виникає. Не маючи потреби в особливому догляді, тенти і каркаси безвідмовно служать 10-15 років!

 

 -   Тенти і каркаси при необхідності можна зняти практично так само легко, як і чохол-тент для автомобіля. Розбірна конструкція дозволяє перевозити будь-які вантажі, не відмовляючи в обслуговуванні тим клієнтам, яким потрібна перевезення вантажу нестандартних габаритів. Зняли каркас, склали тент, і автомобіль готовий до перевезення будь-якого вантажу.

 

 -   В дорозі бувають різні ситуації, трапляється так, що кузов отримує якісь пошкодження. Ремонтувати металевий кузов – справа витратна і розтягнуте в часі. Машина буде простоювати, і значить, будуть втрати прибутку. Тенти і каркаси ремонтуються дуже швидко, і коштує це зовсім недорого.


Саме по собі тентування коштує набагато менше, ніж виготовлення будь-якого іншого критого кузова.
Існують уніфіковані розробки, призначені для тентования різних марок вантажних машин вітчизняного та зарубіжного виробництва. Можна замовити індивідуально виготовлення. У будь-якому випадку, тенти і каркаси – це самий простий, швидкий, надійний і доступний за ціною спосіб оснащення автомобіля критим кузовом.