подяка

>Тюбинг ,Надувні Санки,Ватрушка

Автомобільні тенти є ефективним способом захисту перевезеного вантажу і самого автомобіля від несприятливих впливів зовнішнього середовища (прямих сонячних променів, дощу і снігу), а також від пилу та бруду, від попадання в вантаж різного сміття (гілочки, листя), від випадкового пошкодження корпусу (подряпини, випадкове потрапляння фарбувальних речовин).

 

Поняття «автомобільні тенти» в широкому розумінні об'єднує в собі як тентовані каркасні конструкції для вантажних автомобілів, так і різні полога, накидки та чохли для легкових машин. У загальному випадку автомобільні тенти можна розділити на такі категорії:

 

  -  Укривні автомобільні тенти для легкових машин. До них відносяться всілякі чохли-тенти і автопокривала. Використовуються для тимчасового укриття автомобіля на стоянці або при виїзді на природу (кемпінг).

 

  -  Каркаси і тенти для вантажних автомобілів вітчизняних (Газель, МАЗ, ГАЗ, КАМАЗ, ЗІЛ) та зарубіжних марок. Тентування дозволяє не тільки надійно захистити вантаж від зовнішнього впливу, але і легко розібрати конструкцію.

 

  -  Полога для бортових машин. Полог натягується між бортами, оберігаючи вантаж від дорожнього пилу, опадів і так далі.

 

  -  Тенти для трейлерів.

 

  -  Тенти для пікапів, причепів легкових машин.

 

  -  Тенти для причепів і напівпричепів вантажних машин.

 

  -  У будь-якому випадку автомобільні тенти виконують захисну функцію або стосовно перевезеного вантажу, або у відношенні лакофарбового покриття кузова.

 

Виготовляють автомобільні тенти з різних матеріалів, серед яких найбільш популярними є високоміцний ПВХ і брезент. ПВХ відрізняється яскравістю кольору і широкою палітрою, а брезентові тенти – простотою і дешевизною матеріалу. Використовують і інші матеріали, оброблені водовідштовхувальними і вогнетривкими просоченнями або без них. Всі вони мають хороші показники міцності і забезпечують надійний захист вантажу та автомобіля.

 

Ціна тентів безпосередньо залежить від того матеріалу, який використаний для його виготовлення і, звичайно, від розміру. Купити всілякі автомобільні тенти можна як у стандартному виконанні (їх підбирають виходячи з марки автомобіля), так і виготовити на замовлення, для цього проводяться індивідуальні заміри. В останньому випадку на вартість буде впливати і складність виконання замовлення.