подяка

>Тюбинг ,Надувні Санки,Ватрушка

 

Виготовляєм тюбинги з якісних Німецьких , Бельгійських, Іспаньских матеріалів; 650,680,900,920 грам/M2

Тюбінги діаметром

90 см

105 см

120 см

У накачаному  вигляді.

У комплекті ;тюбинг,та камера(але при бажанні можна замовити без камери ,зі знижкою 150 грн.)

У Вас є замовити з вашим  індивідуальним дизайном, термін виготовлення до 3-х днів 

Також є хороші пропозиції спеціальні пропозиції для оптових клієнтів

Ви завжди матимите можливіть придбати готові вироби які є у насвності. 

За Адресою;

М.Івано-Франківськ

Вулиця. Юності 37

2-й поверх

 

Детальніше: Тюбинг

Реклама на тентах є різновидом мобільної реклами, яка, за оцінками фахівців має більшу ефективність. Підприємства, які не мають свого транспортного парку, для отримання можливості користуватися цим високоефективним інструментом, звертаються до послуг мобільних білбордів (щити 3х6, платформою для яких служить шасі «Газелі»). Власникам тентованих автомобілів не доводиться нести додаткові витрати, адже авто тенти самі по собі є прекрасним місцем для розміщення реклами. Чому мобільна реклама в цілому і реклама на тентах зокрема набуває все більшу популярність? У чому секрет її ефективності?

 

    •    -  По-перше, мобільна реклама не прив'язана до певного місця, вона постійно рухається, що дозволяє в короткі терміни охопити велику аудиторію. При цьому авто тенти донесуть розміщену на них інформацію і до жителів центру міста, і до спальних районів, і навіть до віддалених околиць.

 

  •    -  По-друге, реклама на тентах дозволяє одночасно охопити різні соціальні шари: вона добре помітна як пішоходам і тим, хто користується громадським транспорту, так і власникам власних авто, увагу яких приваблюють яскраві рекламні авто тенти, які цікаво розглядати, зупинившись в пробці або на світлофорі.

 

    •    -  По-третє, реклама на тентах ефективніше реклами на громадському транспорті, до якої вже звикли. Крім цього, громадський транспорт не є цілісною рекламною, що обмежує можливості зображення. Авто тенти цього недоліку позбавлені, так як є єдиною і при цьому досить великим рекламним майданчиком.

 

    •    -  По-четверте, рекламне зображення наноситься на тенти дуже швидко, і при необхідності настільки ж швидко змінюється іншим.

Існують прості правила, які необхідно враховувати, створюючи саме зображення, щоб реклама на тентах мала максимальну віддачу. Особливість мобільної реклами в тому, що її бачать короткочасно, тому саме зображення повинно бути яскравим і незабутнім. Не треба перевантажувати зображення написами – вони повинні бути короткими і максимально інформативними. Шрифт підбирається таким чином, щоб текст легко читався з відстані півтора метра.

 

Авто тенти – прекрасна можливість організувати ефективну рекламну компанію в мінімальні терміни і з мінімальними фінансовими витратами.

 

Ми пропонуємо якісні тенти та рекламу на них - звертайтесь до нас та отримайте доступну ціну та відмінну якість роботи!

 

м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 37

тел. (067) 789-73-60

тел./факс (0342) 50-62-73

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

11111111111

Всі, хто надають послуги вантажоперевезень, знають, наскільки важливе збереження вантажу під час транспортування. Від ударів і переміщення по кузову вантаж захищають надійні кріплення і пристосування для фіксації, а від снігу, дощу, дорожньої пилу і цікавих очей – тенти і каркаси.

 

 

Тентування дуже популярне серед власників вантажних машин, і для цього є ряд об'єктивних причин:

 

   -   Тенти і каркаси дозволяють значно зменшити вагу кузова, який буде набагато легше, ніж металевий. Менше вага – менше витрата дизпалива, газу чи бензину, а значить, менша собівартість перевезення і більше прибуток. Якщо врахувати, що ціни на всі види палива зростають день у день і тенденції до їх зменшення не передбачається, то тентування стає дуже вигідним і економічно доцільним. До того, знижена собівартість дає можливість знизити ціну на послуги перевезень, щоб збільшити кількість клієнтів.

 

 -   Тенти і каркаси надають можливості мобільної реклами, яка має велику ефективність. Сам тент – це гарне місце для реклами, для нанесення логотипу, фірмового зображення, рекламного надпису чи номера телефону.

 

 -   Проблема всіх виробів з металу – корозія. Металевий кузов потребує періодичного оновлення покриття, фарбування та обробки антикорозійними засобами. У той же час з тентованим кузовом подібних проблем не виникає. Не маючи потреби в особливому догляді, тенти і каркаси безвідмовно служать 10-15 років!

 

 -   Тенти і каркаси при необхідності можна зняти практично так само легко, як і чохол-тент для автомобіля. Розбірна конструкція дозволяє перевозити будь-які вантажі, не відмовляючи в обслуговуванні тим клієнтам, яким потрібна перевезення вантажу нестандартних габаритів. Зняли каркас, склали тент, і автомобіль готовий до перевезення будь-якого вантажу.

 

 -   В дорозі бувають різні ситуації, трапляється так, що кузов отримує якісь пошкодження. Ремонтувати металевий кузов – справа витратна і розтягнуте в часі. Машина буде простоювати, і значить, будуть втрати прибутку. Тенти і каркаси ремонтуються дуже швидко, і коштує це зовсім недорого.


Саме по собі тентування коштує набагато менше, ніж виготовлення будь-якого іншого критого кузова.
Існують уніфіковані розробки, призначені для тентования різних марок вантажних машин вітчизняного та зарубіжного виробництва. Можна замовити індивідуально виготовлення. У будь-якому випадку, тенти і каркаси – це самий простий, швидкий, надійний і доступний за ціною спосіб оснащення автомобіля критим кузовом.

Автомобільні тенти – самий простий та надійний спосіб захистити вантаж від дощу і пилу під час транспортування. Існує безліч стандартних моделей, які призначаються для різних марок автомобілів, також тенти виготовляються на замовлення, в яких враховуються всі індивідуальні побажання.

 

Здавалося б, сьогодні на ринку всі власники машин можуть підібрати автомобільні тенти з наявної пропозиції. Стандартні тенти для авто розроблені для будь-яких вітчизняних та імпортних моделей, але тенти на замовлення продовжують користуватися великою популярністю. У кожному випадку існує цілком певна об'єктивна або суб'єктивна причина, по якій кращим стає виготовлення тенту за індивідуальним замовленням.

 

Деякі люди, серед них і автовласники, принципово відкидають все стандартне, не важливо про що йде мова. Бажання мати все зроблено за спеціальним замовленням, хоча й суб'єктивно, але цілком має право. У такому разі тенти на замовлення, можливо, і не будуть нічим відрізнятися від стандартних, але людина отримує моральне задоволення.

 

Друга категорія людей, які хочуть тенти на замовлення, також є противниками стандартів. Існує думка, що все стандартне не може ідеально підійти до окремо взятого конкретного випадку. Хоча стандартні автомобільні тенти враховують всі особливості тієї чи іншої моделі, деякі все ж цьому не довіряють.

 

Є й об'єктивні причини. Наприклад, стандартна конструкція автомобіля була змінена або були використані конструктивні елементи тюнінгу. В цьому випадку дійсно варіант покупки стандартного автомобільного тенту може не підійти.

Можливо, власник авто хоче мати тент з певного матеріалу та певного кольору, якого немає в наявності в даний час, а чекати нової поставки він не хоче. Це ще одна причина замовити індивідуальне виготовлення тенту.

А може бути, власник автомобіля хоче чогось такого, чого не буде ні в кого більше. І в цій ситуації також необхідний індивідуальний замовлення.

Існують і інші причини, за якими власники машин воліють не купувати, а замовляти автомобільні тенти. У будь-якому випадку, тенти на замовлення – це гарантія повної відповідності, спосіб задовольнити свої особисті потреби і надійно захистити вантаж.

 

Ми пропонуємо якісне виготовлення тентів на замовлення - звертайтесь до нас та отримайте доступну ціну та відмінну якість!

11111111111

Автомобільні тенти є ефективним способом захисту перевезеного вантажу і самого автомобіля від несприятливих впливів зовнішнього середовища (прямих сонячних променів, дощу і снігу), а також від пилу та бруду, від попадання в вантаж різного сміття (гілочки, листя), від випадкового пошкодження корпусу (подряпини, випадкове потрапляння фарбувальних речовин).

 

Поняття «автомобільні тенти» в широкому розумінні об'єднує в собі як тентовані каркасні конструкції для вантажних автомобілів, так і різні полога, накидки та чохли для легкових машин. У загальному випадку автомобільні тенти можна розділити на такі категорії:

 

  -  Укривні автомобільні тенти для легкових машин. До них відносяться всілякі чохли-тенти і автопокривала. Використовуються для тимчасового укриття автомобіля на стоянці або при виїзді на природу (кемпінг).

 

  -  Каркаси і тенти для вантажних автомобілів вітчизняних (Газель, МАЗ, ГАЗ, КАМАЗ, ЗІЛ) та зарубіжних марок. Тентування дозволяє не тільки надійно захистити вантаж від зовнішнього впливу, але і легко розібрати конструкцію.

 

  -  Полога для бортових машин. Полог натягується між бортами, оберігаючи вантаж від дорожнього пилу, опадів і так далі.

 

  -  Тенти для трейлерів.

 

  -  Тенти для пікапів, причепів легкових машин.

 

  -  Тенти для причепів і напівпричепів вантажних машин.

 

  -  У будь-якому випадку автомобільні тенти виконують захисну функцію або стосовно перевезеного вантажу, або у відношенні лакофарбового покриття кузова.

 

Виготовляють автомобільні тенти з різних матеріалів, серед яких найбільш популярними є високоміцний ПВХ і брезент. ПВХ відрізняється яскравістю кольору і широкою палітрою, а брезентові тенти – простотою і дешевизною матеріалу. Використовують і інші матеріали, оброблені водовідштовхувальними і вогнетривкими просоченнями або без них. Всі вони мають хороші показники міцності і забезпечують надійний захист вантажу та автомобіля.

 

Ціна тентів безпосередньо залежить від того матеріалу, який використаний для його виготовлення і, звичайно, від розміру. Купити всілякі автомобільні тенти можна як у стандартному виконанні (їх підбирають виходячи з марки автомобіля), так і виготовити на замовлення, для цього проводяться індивідуальні заміри. В останньому випадку на вартість буде впливати і складність виконання замовлення.

Більше статей...

  1. Тент для басейну