подяка

>Тюбинг ,Надувні Санки,Ватрушка

Реклама на тентах є різновидом мобільної реклами, яка, за оцінками фахівців має більшу ефективність. Підприємства, які не мають свого транспортного парку, для отримання можливості користуватися цим високоефективним інструментом, звертаються до послуг мобільних білбордів (щити 3х6, платформою для яких служить шасі «Газелі»). Власникам тентованих автомобілів не доводиться нести додаткові витрати, адже авто тенти самі по собі є прекрасним місцем для розміщення реклами. Чому мобільна реклама в цілому і реклама на тентах зокрема набуває все більшу популярність? У чому секрет її ефективності?

 

    •    -  По-перше, мобільна реклама не прив'язана до певного місця, вона постійно рухається, що дозволяє в короткі терміни охопити велику аудиторію. При цьому авто тенти донесуть розміщену на них інформацію і до жителів центру міста, і до спальних районів, і навіть до віддалених околиць.

 

  •    -  По-друге, реклама на тентах дозволяє одночасно охопити різні соціальні шари: вона добре помітна як пішоходам і тим, хто користується громадським транспорту, так і власникам власних авто, увагу яких приваблюють яскраві рекламні авто тенти, які цікаво розглядати, зупинившись в пробці або на світлофорі.

 

    •    -  По-третє, реклама на тентах ефективніше реклами на громадському транспорті, до якої вже звикли. Крім цього, громадський транспорт не є цілісною рекламною, що обмежує можливості зображення. Авто тенти цього недоліку позбавлені, так як є єдиною і при цьому досить великим рекламним майданчиком.

 

    •    -  По-четверте, рекламне зображення наноситься на тенти дуже швидко, і при необхідності настільки ж швидко змінюється іншим.

Існують прості правила, які необхідно враховувати, створюючи саме зображення, щоб реклама на тентах мала максимальну віддачу. Особливість мобільної реклами в тому, що її бачать короткочасно, тому саме зображення повинно бути яскравим і незабутнім. Не треба перевантажувати зображення написами – вони повинні бути короткими і максимально інформативними. Шрифт підбирається таким чином, щоб текст легко читався з відстані півтора метра.

 

Авто тенти – прекрасна можливість організувати ефективну рекламну компанію в мінімальні терміни і з мінімальними фінансовими витратами.

 

Ми пропонуємо якісні тенти та рекламу на них - звертайтесь до нас та отримайте доступну ціну та відмінну якість роботи!

 

м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 37

тел. (067) 789-73-60

тел./факс (0342) 50-62-73

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

11111111111