подяка

Тканина ПВХ

продаж тентової тканини за доступними цінами!

Тентова тканина - один з пріоритетних напрямків діяльності нашого підприємства. У нашому асортименті представлена ​​тентова тканина ПВХ від виробників із світовим ім'ям. Пропонована нами тентова тканина відрізняється міцністю, надійністю та довговічністю.

пп. Ханенко поставляє тканини наступних торгових марок: 

 • POLYMER - Німеччина
 • SIO-LINE - Бельгія
 • SEDO - Іспанія
 • POLYTEX - Корея
   

  Тканина ПВХ – це матеріал, який виготовляється з поліестерового волокна, надалі даний вид матеріалу використовується в різних сферах життя. З ПВХ тканини найчастіше виготовляють різноманітні тенти або, приміром, штори для автомобільних мийок.

  Область застосування виробів з ПВХ тканини дуже широка. Тканина ПВХ і її якість безпосередньо залежить від способу виробництва. Одним з головних показників якості даного товару є кількість ниток на один сантиметр тканини. Це одна з основних тонкощів у виробництві ПВХ тканини. В наш час, для виробництва даного матеріалу використовуються тільки сучасні методи, тому, найчастіше, у якості даного виду тканини сумніватися не проходиться. ПВХ тканина є однією з найпопулярніших і унікальних на ринку, оскільки вона не піддається яким-небудь зовнішнім впливам і стійка до багатьох негативних факторів.

  1 (9)Застосування тканини ПВХ

  Така тканина витримує як дуже низьку, так і дуже високу температуру, тому можна не боятися за те, що виробу буде завдано якоїсь шкоди. Продаж ПВХ тканини (тентової тканини) в наш час дуже поширений. Придбати даний вид матеріалу дійсно не складає ніяких труднощів, але суть не в цьому. Кожен розуміє, що при покупці чого-небудь, найголовніше – звертати пильну увагу на якість продукції. На жаль, нарівні з доброякісним товаром, досить часто продають зіпсований при виробництві. Будь-якій людині буде прикро витратити гроші і не отримати від цього потрібного результату. Купити ПВХ тканину можна з не високою ціною в нашій компанії, цей вид матеріалу доступний кожному потенційному споживачеві, адже всім відомо, що висока ціна не гарантує таку ж високу якість, але так само варто враховувати, що ціна ПВХ тканини залежить від її розміру та інших критеріїв.

 

Тентова тканина ПВХ – це один з найпоширеніших видів даного матеріалу. Її унікальність полягає в тому, що вона може стати в нагоді практично у всіх видах робіт. Приміром, тентову тканина ПВХ часто використовують як покриття або накриття яких-небудь предметів, інструментів чи матеріалів.

 

Якщо в процесі будівництва потрібно спорудити тимчасовий дах або перегородки, тентова тканина ПВХ з легкістю можна для цього використати. Так само тентову тканину можна використовувати як покрівельний матеріал для зберігання чого-небудь, оскільки ПВХ тканина прекрасно відштовхує вологу, можна не турбуватися про те, що цей матеріал відсиріє або прогниє. Крім окремих полотен з цього виду тканини, так само виробляються цілі, готові конструкції, у вигляді павільйонів або наметів, що так само дуже зручно в процесі експлуатації. Крім усього іншого варто відзначити, що ПВХ тканина є дуже еластичною, цей матеріал відмінно складається і знаходить потрібну форму. Це далеко не всі переваги, якими володіє даний вид тканини, насправді їх набагато більше. Головне пам'ятати, що у будь-якої продукції є свої стандарти якості, і кожен виробник повинен їх дотримуватися, тому в першу чергу варто звертати увагу саме на цей критерій, а потім вже по достоїнству оцінити всі позитивні сторони ПВХ тканини.