подяка

Останні роботи

allallallallallallallallallallallallallallallallallall

Тенти виготовлення та ремонт, тенти автомобільні ГАЗ, ВАЗ, реклама на тентах, павільйони, весільні палатки, ангари, цирки шапіто.

Всі, хто надають послуги вантажоперевезень, знають, наскільки важливе збереження вантажу під час транспортування. Від ударів і переміщення по кузову вантаж захищають надійні кріплення і пристосування для фіксації, а від снігу, дощу, дорожньої пилу і цікавих очей – тенти і каркаси.

 

 

Тентування дуже популярне серед власників вантажних машин, і для цього є ряд об'єктивних причин:

 

   -   Тенти і каркаси дозволяють значно зменшити вагу кузова, який буде набагато легше, ніж металевий. Менше вага – менше витрата дизпалива, газу чи бензину, а значить, менша собівартість перевезення і більше прибуток. Якщо врахувати, що ціни на всі види палива зростають день у день і тенденції до їх зменшення не передбачається, то тентування стає дуже вигідним і економічно доцільним. До того, знижена собівартість дає можливість знизити ціну на послуги перевезень, щоб збільшити кількість клієнтів.

 

 -   Тенти і каркаси надають можливості мобільної реклами, яка має велику ефективність. Сам тент – це гарне місце для реклами, для нанесення логотипу, фірмового зображення, рекламного надпису чи номера телефону.

 

 -   Проблема всіх виробів з металу – корозія. Металевий кузов потребує періодичного оновлення покриття, фарбування та обробки антикорозійними засобами. У той же час з тентованим кузовом подібних проблем не виникає. Не маючи потреби в особливому догляді, тенти і каркаси безвідмовно служать 10-15 років!

 

 -   Тенти і каркаси при необхідності можна зняти практично так само легко, як і чохол-тент для автомобіля. Розбірна конструкція дозволяє перевозити будь-які вантажі, не відмовляючи в обслуговуванні тим клієнтам, яким потрібна перевезення вантажу нестандартних габаритів. Зняли каркас, склали тент, і автомобіль готовий до перевезення будь-якого вантажу.

 

 -   В дорозі бувають різні ситуації, трапляється так, що кузов отримує якісь пошкодження. Ремонтувати металевий кузов – справа витратна і розтягнуте в часі. Машина буде простоювати, і значить, будуть втрати прибутку. Тенти і каркаси ремонтуються дуже швидко, і коштує це зовсім недорого.


Саме по собі тентування коштує набагато менше, ніж виготовлення будь-якого іншого критого кузова.
Існують уніфіковані розробки, призначені для тентования різних марок вантажних машин вітчизняного та зарубіжного виробництва. Можна замовити індивідуально виготовлення. У будь-якому випадку, тенти і каркаси – це самий простий, швидкий, надійний і доступний за ціною спосіб оснащення автомобіля критим кузовом.